بزرگترین اتفاق بد موسیقی ایران در سال 81 با رفتن شادمهر عقیلی

بزرگترین اتفاق بد موسیقی ایران در سال 81 با رفتن شادمهر عقیلی

بزرگترین اتفاق بد موسیقی ایران در سال 81 با رفتن شادمهر عقیلی

الان حدود 20 سال شده است که طرفداران شادمهر عقیلی در حسرت کنسرت های او ماندند. شادمهر عقیلی یکی از شخصیت های بزرگ در عرصه نوازندگی ، خوانندگی و بازیگری است که طرفدارن خیلی زیادی دارد و اثرات او همیشه در ذهن و قلب ایرانی ها است.

بیوگرافی شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی در هفتمین روز از بهمن ما سال 1351 هجری شمسی چشم به جهان گشود و در ابتدای کار خود با انتشار چند آلبوم معروف شد و کار خودش را از همان جا شروع کرد.شادمهر در سال 81 با رفتن و مهاجرت به کانادا چشم طرفدارانش را خیس کرد و بعد از مدتی از کانادا به آمریکا رفت.

کارهای هنری شادمهر عقیلی

او از ۱۳۷۶ وارد واحد موسیقی صدا و سیما شد و در آنجا مشغول به کار شد ولی کارهایش برای کسب مجوز مشکل داشتند. به‌عنوان اولین کار «معبود» و سپس «فصل آشنایی» را اجرا کرد و بعد از آن آلبوم بهار من اولین کاست او بود.

در آلبوم بهار من آهنگ های خاطره انگیز زیبایی مثل گل گندم ، جان مریم ، بهار من و … وجود داشتند که شادمهر عقیلی تنظیم کننده ، نوازنده پیانو و گیتار و خواننده ی آن بود.

عکس قدیمی شادمهر عقیلی
عکس قدیمی شادمهر عقیلی

هم در آن جای داشت سه آهنگ به نام‌های «باغ زندگی» به همراهی علیرضا عصار«معبود» و «فصل آشنایی» را ارائه کرد. سپس در آلبومی به نام «نازنین» باز هم به همراهی دیگر خوانندگان، دو آهنگ «قفس» و «تا بی‌نهایت شب» را ارائه کرد.

شادمهر عقیلی از همان کودکی به نوازندگی علاقه داشت و از ساز برادرش استفاده میکرد. بعد به پیانو علاقمند شد و کار با پیانو را آغاز کرد و بعد از پیانو ، ویولن را شروع کرد و یک نوازنده حرفه ای ویولن شد .

عکس شادمهر عقیلی
عکس شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی در صدا و سیما

در سال 1376 هجری شمسی شادمهر به یک گروه موسیقی پیوست و با همین گروه موسیقی به صدا و سیمای ایران راه پیدا کرد . در آن زمان با خوانندگان بزرگی مثل علیرضا عصار و خشایار اعتمادی آشنا شد .

شادمهر وقتی وارد صدا و سیما شد اولین آلبوم حرفه ای خود را به اسم بهار من منتشر کرد

ازدواج شادمهر

ازدواج شادمهر عقیلی
ازدواج شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی با ملیسا میسا ازدواج کرد و صاحب یک دختر به اسم ملینا شده است.ملیسا میسا دختری است که اصالت فیلیپینی دارد ولی در کالیفرنیا متولد شده است.آشنایی او با شادمهر نیز به واسطه حضور در ویدئوهای شادمهر بود. او مسلط به زبان فلیپینی است و هنوز در طراحی مرواریدهای فیلیپینی کار میکند

آیا شادمهر به ایران بازمیگردد؟

مدتی پیش شایعه برگشت شادمهر عقیلی به ایران در زبان ها جاری شد ولی هرگز خود شادمهر آن را تایید نکرد و گفت : بعد از مرگم بدن منو به ایران نبرید و سوزانده و خاکستر کنید و به اقیانوس اطلس بریزید.

آلبوم شادمهر عقیلی
آلبوم شادمهر عقیلی

آلبوم های شادمهر عقیلی

آلبوم های رسمی شادمهر عقیلی در داخل و خارج از کشور عبارتند از :

۱۳۷۶ بهار من
۱۳۷۷ مسافر
۱۳۷۸ دهاتی
۱۳۷۸ مشق سکوت
۱۳۷۸ نغمه‌های شرقی
۱۳۷۹ پر پرواز
۱۳۸۱ خیالی نیست
۱۳۸۲ آدم‌فروش
۱۳۸۵ پاپ کورن
۱۳۸۸ تقدیر
۱۳۹۱ طرفدار
۱۳۹۵ تجربه کن

بازیگری شادمهر عقیلی

شادمهر علاوه بر خوانندگی در زمینه بازیگری نیز فعالیت داشت و 2 تا از کارهای او عبارتند از :

پر پرواز (بازیگر، نوازنده و خواننده)
شب برهنه (بازیگر، آهنگساز، خواننده)

آیدی اینستاگرام شادمهر عقیلی

ایدی اینستاگرام شادمهر عقیلی realshadmehr است و میتوانید در اینستاگرام با سرچ این ایدی صفحه اینستاگرام شادمهر عقیلی را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:

قیمت گوشی سامسونگ زد فولد 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *