رونمایی از پوستر نمایش «دیر راهبان» + آخرین وضعیت حریف قطری پرسپولیس – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

خبرگزاری مهر: پوستر نمایش «دیر راهبان» به کارگردانی کیومرث مرادی و به طراحی سینا افشار رونمایی شد.

«دیر راهبان» به نویسندگی فرایرا دکاسترو و بازخوانی محمد چرمشیر و فرهاد مهندس‌پور از ۲۱ خرداد در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت
سیامک احصایی طراح صحنه، آیدین الفت طراح و مهندس صدا، گلناز گلشن طراح لباس، ماریا حاجیها طراح گریم، سینا افشار طراح گرافیک، ساینا قادری عکاس، مهدی شهریاری تیزر و موشن‌گرافیک، سینا راستگو برنامه‌ریز، کیهان پرچمی دستیار کارگردان، آوا فیاض مدیر تبلیغات، روابط‌عمومی و مشاور رسانه‌ای دیگر عوامل نمایش «دیر راهبان» هستند.

رونمایی از پوستر نمایش «دیر راهبان»

«دیر راهبان» به نویسندگی فرایرا دکاسترو و بازخوانی محمد چرمشیر و فرهاد مهندس‌پور از ۲۱ خرداد در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت. اجرای عکاسان این نمایش یک روز قبل از اجرای عموم آن در تاریخ یکشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ برگزار خواهد شد. تمامی عکاسان خبرگزاری‌ها و اعضای انجمن عکاسان می‌توانند در این اجرا عکاسی کنند.

«دیر راهبان» تولید تازه کمپانی امید ایران-پادمآرت است و به ترتیب الفبا رضا داودوندی، حمیدرضا رفاهی، هامون سیدی، سلمان صالحی، پانته‌آ قدیریان، محمد مسگری، میلاد معیری، محسن نوری و محمد ولی‌زادگان در آن بازی می‌کنند.

خبرگزاری مهر: پوستر نمایش «دیر راهبان» به کارگردانی کیومرث مرادی و به طراحی سینا افشار رونمایی شد.

کیومرث مرادی سال گذشته نمایش «هملت، تهران ۲۰۱۷» در پردیس شهرزاد و اجرای مجدد «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» در تماشاخانه مستقل را روی صحنه برده بود.

——————-

خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال الدحیل به قطر بازگشته است تا مقدمات اردوهای این تیم برای فصل آینده را فراهم کند
تنها دغدغه این تیم برای فصل بعد، مصدومیت یوسف المساکنی مهاجم زهردار این تیم است. مسئولان الدحیل به دنبال انتخاب یک جایگزین مناسب برای مساکنی هستند تا قدرت تهاجمی این تیم کم نشود.

خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال الدحیل به قطر بازگشته است تا مقدمات اردوهای این تیم برای فصل آینده را فراهم کند.

الدحیل که یک فصل استثنایی را پشت سر گذاشت، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف پرسپولیس برود.

طبق اعلام روزنامه الوطن قطر، «جمال بلماضی» سرمربی الجزایری تیم الدحیل به دوحه بازگشته است تا مقدمات اردوها و تمرینات تیمش را فراهم کند. قرار است بلماضی جلساتی را با نایب رئیس باشگاه در ارتباط با برنامه های فصل بعد برگزار کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *