«رونالدو» قبلا از تصمیم ترک مادرید گفته بود! + فقط چند روز تا آغاز جنگ تجاری آمریکا با اروپا – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

خبرگزاری مهر: اظهار نظرهای کریس رونالدو درباره احتمال ترک تیم فوتبال رئال مادرید که بعد از قهرمانی در لیگ قهرمانان انجام شد بسیاری از هواداران رئال، از جمله فلورنتینو پرس را متعجب کرد
اما گفته می‎شود به فاصله چند هفته به فینال کیف او به برخی از هم‎تیمی‎هایش گفته بوده که تصمیم دارد از رئال مادرید برود. اما آن‌ها متعجب نشده بودند، چون رونالدو گفته می‎خواهد در زمانی خاص رئال را ترک کند. به همین دلیل هم سرخیو راموس در رختکن با او درباره زمانبندی اشتباه برای حرف زدن صحبت کرده است.

خروج زیدان از رئال مادرید به نظر همان پروسه‏‎ای است که جدایی رونالدو را هم سرعت می‏‌بخشد، حتی برخی از هم‎تیمی‎هایش او معتقدند بازی در فینال کیف آخرین بازی رونالدو با لباس رئال بوده و بعد از جام جهانی او باشگاهی جدید انتخاب خواهد کرد.

خبرگزاری مهر: اظهار نظرهای کریس رونالدو درباره احتمال ترک تیم فوتبال رئال مادرید که بعد از قهرمانی در لیگ قهرمانان انجام شد بسیاری از هواداران رئال، از جمله فلورنتینو پرس را متعجب کرد.

البته که رونالدو رقم فسخ قرارداد یک میلیارد یورویی دارد و این یعنی یا باید برای جدایی از رئال با سران باشگاه توافق کند، یا مجبور به ماندن در این تیم خواهد شد. حتی برخی از مدیران هم معتقدند او کارش را در رئال ادامه خواهد داد.

——————-

خبرگزاری فارس: «برونو لومر» وزیر دارایی فرانسه گفت آمریکا فقط چند روز تا شروع شدن جنگ تجاری تمام عیار با متحدان اروپایی خود فاصله دارد
پس از آنکه دولت آمریکا نتوانست امتیازات بیشتر تجاری از اروپایی‌ها و دیگر کشورها بگیرد، روز پنجشنبه معافیت مالیاتی برای واردات فولاد و آلومینیوم از اتحادیه اروپا، کانادا و مکزیک را لغو کرد. اتحادیه اروپا قدم‌های اولیه را با شکایت از آمریکا به سازمان تجارت جهانی علیه این اقدامات کاخ سفید برداشته است.

خبرگزاری فارس: «برونو لومر» وزیر دارایی فرانسه گفت آمریکا فقط چند روز تا شروع شدن جنگ تجاری تمام عیار با متحدان اروپایی خود فاصله دارد.

به نوشته وبگاه شبکه «راشاتودی» وی با بیان اینکه اکنون توپ در زمین آمریکا است، افزود: «به دولت آمریکا بستگی دارد که بخواهد تصمیمات درستی برای بهبود اوضاع بگیرد و مشکلات را تسهیل کند».

لومر طی نشست خبری در جریان نشست وزرای دارایی گروه 7 در کانادا، گفت: «ما هنوز چند روز فرصت داریم تا اقدامات ضروری را برای اجتناب از شروع شدن جنگ تجاری عیار بین اروپا و آمریکا انجام دهیم».

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *