انفجار بمب در پاکستان + حذف نام انریکه از فهرست جانشینان ونگر – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

خبرگزاری ایسنا: مقامات پاکستان امروز (جمعه) از انفجار بمبی در یک پایانه اتوبوس در منطقه‌ای واقع در شمال غرب این کشور خبر دادند
پاکستان عملیات زیادی را در این منطقه صورت داده که به زیرساخت‌ها و شبکه‌های شبه‌نظامیان صدمه وارد کرده و کاهش خشونت‌ها را در پی داشته است. با این حال نیروهای شبه‌نظامی هنوز حملاتی را در این ناحیه صورت می‌دهند.

کوهات در مرز افغانستان قرار دارد و مدت‌ها محل استقرار شبه‌نظامیان داخلی و خارجی بوده است.

خبرگزاری ایسنا: مقامات پاکستان امروز (جمعه) از انفجار بمبی در یک پایانه اتوبوس در منطقه‌ای واقع در شمال غرب این کشور خبر دادند. در این انفجار، یک پلیس کشته و 13 تن زخمی شدند. هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است.

به نقل از خبرگزاری رویترز، یکی از مقامات پلیس پاکستان اظهار کرد، ظاهرا این بمب در یک موتورسیکلت کار گذاشته شده بود که در هنگام عبور گشت پلیس از این پایانه در شهر کوهات در شمال غربی پاکستان منفجر شده است.

حال پنج تن از 13 زخمی این حادثه وخیم است.

وی افزود، پلیس در حال بررسی این است که این بمب ساعتی بوده و یا قابلیت کنترل از راه دور داشته است.

——————-

خبرگزاری فارس: از زمانی که چندی قبل آرسن ونگر اعلام کرد در پایان فصل جاری به همکاری ۲۲ ساله با آرسنال خاتمه می‌دهد، مدیریت توپچی‌های لندن به تکاپو برای انتخاب جانشینی شایسته برای وی افتادند
خبرگزاری فارس: از زمانی که چندی قبل آرسن ونگر اعلام کرد در پایان فصل جاری به همکاری ۲۲ ساله با آرسنال خاتمه می‌دهد، مدیریت توپچی‌های لندن به تکاپو برای انتخاب جانشینی شایسته برای وی افتادند.

اما باشگاه انگلیسی عنوان کرده توانایی چنین پرداختی را ندارد. از این رو نام مربی سابق بارسا ار حذف کرده است.

براساس اعلام رسانه‌ها، نام «لوئیس انریکه»‌اسپانیایی در صدر گزینه‌‌های احتمالی برای هدایت تیم قدیمی شهر لندن وجودداشت.

روزنامه دیلی‌میرر گزارش کرد رقم دستمزد انریکه بسیار بالا بوده چنانکه صحبت از ۱۵ میلیون پوند در سال نیز حرف به میان آمده است.

اما اکنون به نظر می‌رسد مربی سابق لیونل مسی و لوئیس سوارس در بارسلونا، دیگر برای چنین مسئولیتی مد نظر نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *