توجه ویژه فیفا به تیم‌های آفریقایی جام جهانی + تماس تلفنی لاوروف و چاووش اوغلو – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

ایسنا: به نقل از times، بعد از مذاکرات رییس کنفدراسیون فوتبال آفریقا با مسئولان فیفا، تصویب شد که کمک مالی فیفا به پنج کشور آفریقایی حاضر در جام جهانی سریع‌تر انجام شود تا این کشورها بتوانند خود را برای جام جهانی آماده کنند
فیفا دو میلیون دلار از پاداش این کشورها را سریع‌تر خواهد داد.

پنج تیمی که از آفریقا به جام جهانی راه یافته‌اند عبارتند از نیجریه، سنگال، تونس، مصر و مراکش.

احمد احمد رییس کنفدراسیون فوتبال آفریقا در این باره اظهار کرد: پرداخت بخشی از پاداش‌ها زودتر از موعد باعث می‌شود که مانند دوره‌های قبل شرایط وجد فوتبال آفریقا را خدشه دار نکنند و تیم‌ها بتوانند کارایی بهتری داشته باشند.

ایسنا: به نقل از times، بعد از مذاکرات رییس کنفدراسیون فوتبال آفریقا با مسئولان فیفا، تصویب شد که کمک مالی فیفا به پنج کشور آفریقایی حاضر در جام جهانی سریع‌تر انجام شود تا این کشورها بتوانند خود را برای جام جهانی آماده کنند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: به گفته منابع دیپلماتیک ترکیه، وزیر امور خارجه روسیه امروز (سه‌شنبه) با همتای ترکیه‌ای خود تلفنی گفت و گو کرد

خبرگزاری ایسنا: به گفته منابع دیپلماتیک ترکیه، وزیر امور خارجه روسیه امروز (سه‌شنبه) با همتای ترکیه‌ای خود تلفنی گفت و گو کرد.

سوریه از اوایل ۲۰۱۱ درگیر جنگ داخلی است. طبق گزارش سازمان ملل متحد از آن زمان، صدها هزار تن کشته و بیش از ۱۰ هزار تن دیگر بی‌خانمان شده‌اند.

 این منبع دیپلماتیک که خواست نامش فاش نشود، گفت، مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه و سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه درباره تحولات سوریه و منطقه حمص بحث و تبادل نظر کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *