منوچهری: شک ندارم که در لیگ برتر می‌مانیم + رشوه خواری در سفارتخانه آلمان در تهران – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

خبرگزاری تسنیم: امین منوچهری در مورد شکست تیمش برابر سایپا گفت: ما روی خلاقیت وینگرهای ملی‌پوش سایپا باختیم و اگر قلی‌زاده و ترابی نبودند، در این بازی شکست نمی‌خوردیم
مهاجم تیم فوتبال نفت تهران در ادامه خاطر نشان کرد: ما در حالت حمله بودیم که گل چهارم را خوردیم، هر چند که باید بگویم علی دایی هم به بهترین شکل ممکن از بازیکنان جوان سایپا استفاده می‌کند. با این حال فکر می‌کنم ترابی و قلی‌زاده مهم‌ترین نقش را در برد سایپا داشتند.

وی با اشاره به وضعیت خطرناک نفت تهران در جدول و مشکلات مالی این باشگاه خاطرنشان کرد: می‌دانیم که وضعیت خطرناکی در جدول داریم، ولی به تیم خودمان ایمان داریم و شک ندارم که در لیگ برتر می‌مانیم. در مورد مشکلات مالی هم ترجیح می‌دهم حرف نزنم و امیدوارم که این مشکلات برطرف شود.

خبرگزاری تسنیم: امین منوچهری در مورد شکست تیمش برابر سایپا گفت: ما روی خلاقیت وینگرهای ملی‌پوش سایپا باختیم و اگر قلی‌زاده و ترابی نبودند، در این بازی شکست نمی‌خوردیم. ما دو گل به سایپا زدیم و این شانس را داشتیم که بازی را مساوی کنیم، ولی یک دفع توپ از بازیکن سایپا توپ را به قلی‌زاده رساند تا گل چهارم این تیم به ثمر برسد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: یک نشریه آلمانی گزارش داد: دادستان برلین چند مورد رشوه‌خواری در سفارتخانه‌های آلمان در تهران و بیروت را تحت تحقیق قضایی قرار داده است
در سفارت آلمان در لبنان نیز، دست‌کم یکی از کارکنان سفارت با دریافت رشوه، در مدت زمانی کوتاه وقت درخواست ویزا برای متقاضیان تعیین می‌کرده است.

 نشریه اشپیگل به نقل از مارتین اشتلتنر، سخنگوی دادستانی برلین گزارش داد که تحقیقات قضایی در رابطه با رشوه‌خواری در دو نمایندگی آلمان در تهران و بیروت در جریان است. افراد متقاضی توانسته‌اند با پرداخت هزاران یورو، از سفارتخانه‌های آلمان در تهران و بیروت ویزا دریافت کنند.

خبرگزاری ایسنا: یک نشریه آلمانی گزارش داد: دادستان برلین چند مورد رشوه‌خواری در سفارتخانه‌های آلمان در تهران و بیروت را تحت تحقیق قضایی قرار داده است.

بنا بر این گزارش، در سفارت آلمان در تهران، افراد توانسته‌اند با پرداخت ۵هزار تا ۱۰هزار یورو از سفارت ویزا دریافت کنند.

سخنگوی دادستانی گفته است که به دلیل راه‌کارهای تحقیقاتی در حال حاضر نمی‌تواند اطلاعاتی در این زمینه ارائه دهد.

بنا بر گزارش شبکه دویچه وله، دایره مبارزه با فساد و رشوه‌خواری دادستانی برلین، در حال تحقیق درباره یک فرد آلمانی و یک سوری در سفارت آلمان در آنکارا است.

مارتین اشتلتنر به اشپیگل گفته است که تحقیقات دادستانی درباره بیروت، در ۲۱ مورد در جریان است که مبالغی تا ۵هزار یورو رشوه پرداخت شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *