چرا بایرن «لواندوفسکی» را به رئال نمی‏‎فروشد؟ + ادعای وزیر خارجه بحرین درباره یک بانک ایرانی – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

خبرگزاری مهر: یوپ هاینکس، سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ، مدعی شده رئال مادرید را خوب می‏شناسد، اما بهتر از رئال بایرن مونیخ و مدیرانش اولی هوینس و کارل هاینس رومنیگه را می‎شناسد و به همین دلیل مطمئن است که قرار نیست روبرت لواندوفسکی به رئال مادرید فروخته شود

او در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل سویا در لیگ قهرمانان گفت: هفته گذشته رومنیگه در این باره صحبت کرد و نظرش را واضح گفت. من به خوبی اولی هوینس و کارل هاینس رومنیگه را می‌‏شناسم. با شناختی که از این دو دارم برای رئال مادرید در زمینه جذب لواندوفسکی در فصل آینده هیچ شانسی قائل نیستم.

روبرت لواندوفسکی در رقابت‎های این فصل ۳۵ گل زده است. این آمار مربوط به تمام رقابت‌ها است.

مدت زیادی است که مهاجم لهستانی به تیم‌های مطرح اروپایی و بیشتر از همه به رئال مادرید نسبت داده شده است، اما هاینکس نمی‎تواند داستان بایرن بدون لواندوفسکی را تصور کند.

خبرگزاری مهر: یوپ هاینکس، سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ، مدعی شده رئال مادرید را خوب می‏شناسد، اما بهتر از رئال بایرن مونیخ و مدیرانش اولی هوینس و کارل هاینس رومنیگه را می‎شناسد و به همین دلیل مطمئن است که قرار نیست روبرت لواندوفسکی به رئال مادرید فروخته شود.

——————-

خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه بحرین در ادعایی بی‌اساس یک بانک ایرانی را متهم به حمایت مالی از تروریسم در چند کشور عربی کرد
ایران نقش سازمان ملل متحد را در مبارزه با تروریست مورد تاکید قرار داده است. جمهوری اسلامی ایران بر وحدت و حفظ یکپارچگی و تمامیت ارضی کشورهای همسایه خود تاکید و اصرار دارد هر راهکاری باید تقویت کننده وحدت، امنیت و ثبات و منطقه باشد.

این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران هموارد حمایت موثر خود از مبارزه علیه تروریسم به خصوص در منطقه را به اثبات رسانده و وزیر خارجه کشورمان در این زمینه با انتقاد از برخی حمایت‌ها از داعش و سایر گروه‌های تروریستی در عراق و سوریه و یمن ضمن ضعیف و غیر قابل قبول خواندن عملکرد ائتلاف تحت رهبری آمریکا در مبارزه علیه داعش تصریح کرده است: مبارزه با گروههای تروریستی و تکفیری در منطقه بسیار مهم است و جامعه بین المللی باید مانع از تداوم حمایت های مستقیم و غیر مستقیم از این گروهها شود.

خالد بن احمد آل خلیفه وزیر امور خارجه بحرین که به امارات متحده عربی سفر کرده است، در ادامه ادعاهای خود گفت که این بانک از نهادها و سازمان‌هایی حمایت مالی کرده است که در فعالیت‌های تروریستی دست دارند و دولت بحرین به زودی تمامی اطلاعات در این زمینه را فاش خواهد کرد.

خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه بحرین در ادعایی بی‌اساس یک بانک ایرانی را متهم به حمایت مالی از تروریسم در چند کشور عربی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *