«آشغال‌های دوست داشتنی» در جشنواره جهانی فجر رد شد + حضور افتخاری در اردو و استقبال کم تماشاگران – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

خبرگزاری ایسنا:‌ فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» که فرم شرکت در جشنواره جهانی فجر را پر کرده بود توسط دبیرخانه جشنواره پذیرفته نشد و دلیل آن دریافت تعداد زیادی فیلم با کیفیت بالا در این جشنواره عنوان شد
“آشغال‌های دوست داشتنی” در سال ۱۳۹۱ بعد از دریافت پروانه ساخت به فیلمبرداری رسید ولی بعد از شش سال هنوز اجازه اکران عمومی نیافته است. ابراهیم داروغه زاده ریاست اداره نظارت و ارزشیابی عید امسال بابت اکران نشدن این فیلم از امیریوسفی عذرخواهی کرد و وعده داد به زودی این فیلم اکران خواهد شد.

محسن امیریوسفی در این مورد به ایسنا گفت: در پنج بار ثبت نام در جشنواره فیلم فجر و جشنواره جهانی سال گذشته، «آشغال‌های دوست داشتنی» هیچگاه اجازه نیافت توسط هیئت انتخاب بررسی رسمی شود، ولی در این دوره از جشنواره جهانی فجر برای اولین بار این فیلم را بررسی و از لحاظ کیفی رد کردند که از این بابت از آقای میرکریمی تشکر می‌کنم. با آرزوی موفقیت برای برگزارکنندگان این جشنواره جهانی در انتظار قضاوت واقعی در مورد کیفیت «آشغالهای دوست داشتنی» در زمان اکران از طرف تماشاگران و اهالی مطبوعات می‌مانم.

خبرگزاری ایسنا:‌ فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» که فرم شرکت در جشنواره جهانی فجر را پر کرده بود توسط دبیرخانه جشنواره پذیرفته نشد و دلیل آن دریافت تعداد زیادی فیلم با کیفیت بالا در این جشنواره عنوان شد.

بازیگران “آشغال‌های دوست داشتنی” به ترتیب ورود عبارتند از: شیرین یزدانبخش، حبیب رضائی، هدیه تهرانی، نگار جواهریان، اکبر عبدی، صابر ابر و شهاب حسینی.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم استقلال از ساعت 18:55 امروز (جمعه) در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف مشکی‌پوشان خراسان می‌رود
*درهای ورزشگاه حدود دو ساعت پیش از شروع بازی به روی تماشاگران باز شد.

*تا یک ساعت قبل از شروع مسابقه، تنها حدود هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

حضور افتخاری در اردو و استقبال کم تماشاگران

*بازیکنان استقلال زودتر از حریف خود وارد ورزشگاه شدند.

حضور افتخاری در اردو و استقبال کم تماشاگران

*جلسه فنی تیم استقلال هم با حضور شفر برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم: تیم استقلال از ساعت 18:55 امروز (جمعه) در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف مشکی‌پوشان خراسان می‌رود.

*رضا افتخاری مدیرعامل و عباس ملکی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در اردوی آبی‌پوشان حاضر شدند و با وینفرد شفر صحبت کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *