اخراج ۱۸ بازیکن اسپورتینگ توسط رییس باشگاه + هشدار آلونسو به لیورپولی‌ها درباره لیگ قهرمانان – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

ایسنا: ‌به نقل از آس، برونو دِ کاروالیو، رییس باشگاه ‌اسپورتینگ لیسبون از طریق شبکه‌ها و رسانه‌های پرتغالی اعلام کرد که ۱۸ بازیکن این تیم اخراج شدند و باید به کمیته‌ انضباطی باشگاه بروند
ایسنا: ‌به نقل از آس، برونو دِ کاروالیو، رییس باشگاه ‌اسپورتینگ لیسبون از طریق شبکه‌ها و رسانه‌های پرتغالی اعلام کرد که ۱۸ بازیکن این تیم اخراج شدند و باید به کمیته‌ انضباطی باشگاه بروند. این اتفاق پس از شکست ۲ بر صفر ‌اسپورتینگ مقابل اتلتیکومادرید دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی رخ داد که رییس باشگاه به شدت از بازیکنان انتقاد کرد.

بازیکنان همچون سباستین کوائتس و ژرمی متیو نسبت به این پیام واکنش نشان دادند و پاسخ رییس باشگاه را با ناراحتی دادند. رییس باشگاه ‌اسپورتینگ در مقابل این انتقادها گفت‌: از رفتار این بچه‌ننه‌ها که به هیچ‌کس احترام نمی‌گذارند به شدت عصبانی هستم. آنها فکر می‌کردند از اخراج شدن فاصله دارند و بالاتر از باشگاه و انتقادها قرار دارند اما صبر من لبریز شده است.

پیش از این اوانجلوس ماریناکیس، رییس باشگاه المپیاکوس پس از تساوی تیمش مقابل لوادیاکوس همه بازیکنان باشگاه را تا پایان فصل به تعطیلات فرستاد و قرار است در بازی‌های آینده با بازیکنان پایه به میدان برود. در المپیاکوس احسان حاج صفی و کریم انصاری فرد بازی می‌کنند.

به نوشته رکورد رویی پاترسیو، ویلیام کاروالیو، برونو فرناندس، باتاگلیا، پیچنی، پالینیا، کوائتس، آکونیا، گلسون، پودنسه، برونو سزار، مونترو، بریان رویس، روبن ریبیرو، رافائل لئائو، دومبیا، وندل و فابیو کوئنترائو جز ۱۸ بازیکن اخراجی هستند.

کاروالیو در فیس بوکش نوشت:‌ انتظار تیمی متمرکز را برابر اتلتیکو داشتم اما عملکرد تیمی را دیدم که در دفاع بدون تمرکز است.

——————-

ایسنا: به نقل از دیلی میل، لیورپول در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با سه گل در خانه تیم آماده منچسترسیتی را شکست داد تا خیلی‌ها از الان شانس صعود این تیم را به مرحله بعد رقابت‌ها زیاد بدانند
ژابقی آلونسو هافبک سابق لیورپول که با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان را به دست آورد با هشدار با بازیکنان این تیم گفت: لیورپول نشان داد که توانایی شکست هر تیمی را دارد. البته جو ورزشگاه آنفیلد هم خیلی به این تیم کمک کرد. لیورپول در نیمه نخست بسیار خوب عمل کرد. زدن سه گل به منچسترسیتی کار آسانی نیست که این تیم توانست انجام دهد ولی بازیکنان لیورپول نباید فکر کنند که کار تمام شده است. هنوز یک بازی دیگر باقی مانده است.

ایسنا: به نقل از دیلی میل، لیورپول در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با سه گل در خانه تیم آماده منچسترسیتی را شکست داد تا خیلی‌ها از الان شانس صعود این تیم را به مرحله بعد رقابت‌ها زیاد بدانند.

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره لیورپول در این فصل صحبت کنیم. من فکر می‌کنم باید بعد از بازی برگشت درباره کیفیت و شرایط لیورپول قضاوت کنیم. سیتی تیمی است که در خانه فوتبال خوبی بازی می‌کند و اگر آنها بخواهند کار برای لیورپول در بازی برگشت دشوار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *