پیروزی کاشیوا ریسول ژاپن برابر حریف هنگ‌کنگی + پیام پادووانی به استقلالی‌ها – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

ایسنا: در ادامه هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از گروه E کاشیوا ریسول ژاپن از ساعت ۱۴ در ورزشگاه خانگی خود میزبان کیچه هنگ کنگ بود که در نهایت توانست حریف هنگ کنگی را یک بر صفر شکست دهد

با توجه به نتیجه به دست آمده در حال حاضر کاشیوا ریسول، چهار امتیازی شد اما به خاطر گل زده کمتر در جایگاه سوم گروه قرار گرفت. کیچه هنگ‌کنگ هم بدون امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد.

ایسنا: در ادامه هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از گروه E کاشیوا ریسول ژاپن از ساعت ۱۴ در ورزشگاه خانگی خود میزبان کیچه هنگ کنگ بود که در نهایت توانست حریف هنگ کنگی را یک بر صفر شکست دهد.

پیش از این دیدار، از همین گروه، چومبوک موتورز کره‌جنوبی ۶ بر ۳ تیانجین چوانجیان چین را شکست داد.

——————-

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت باشگاه استقلال، لئوناردو پادووانی که در اهواز در بیمارستان بستری است در آستانه دیدار استقلال و العین برای هم تیم هایش آرزوی موفقیت کرد
همچنین وینفرد شفر سرمربی استقلال پیش از صرف نهار در جمع بازیکنان با تجلیل از عملکرد ابراهیمی، انتخاب او به عنوان مرد سال فوتبال ایران را تبریک گفت همچنین سایر بازیکنان به تشویق ابراهیمی پرداختند و این موضوع را به او تبریک گفتند.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت باشگاه استقلال، لئوناردو پادووانی که در اهواز در بیمارستان بستری است در آستانه دیدار استقلال و العین برای هم تیم هایش آرزوی موفقیت کرد.

دیدار تیم‌های العین و استقلال ساعت 18:50 برگزار خواهد شد.

بازیکنان استقلال امروز ساعت ۱۶ آخرین جلسه فنی خود را پشت سر می گذارند و ساعت ۱۶:۴۵ راهی ورزشگاه هزاع بن زاید می شوند.

پیام پادووانی به استقلالی‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *