استارت العین برای دیدار مقابل استقلال تهران + مالدینی: انگلیس یکی از مدعیان قهرمانی در روسیه است – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

ایسنا: به نقل از سایت العین، در یکی از حساس ترین بازی‌های دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم فوتبال العین و استقلال دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت
این دیدار در حالی برگزار می‌شود که العین با سه امتیاز در رده سوم است و استقلال با پنج امتیاز در صدر جدول رده‌بندی جای دارد.

العین تمرکز خود را روی دیدار برابر تیم فوتبال استقلال گذاشته است. این تیم تمرینات خود را برای دیدار حساس برابر نماینده ایران آغاز کرده است.

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که جدال رفت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

خبر خوب برای هواداران العین این که محمد عبدالرحمان، برادر کاپیتان العین هم به شرایط بازی رسیده و مشکلی برای دیدار برگشت برابر استقلال ندارد. اسماعیل احمد، دیگر بازیکن تاثیر گذار العین هم به این دیدار خواهد رسید.

ایسنا: به نقل از سایت العین، در یکی از حساس ترین بازی‌های دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم فوتبال العین و استقلال دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

——————-

ایسنا: به نقل از اسپورت، تا آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تنها سه ماه دیگر باقی مانده است. پائولو مالدینی، ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا درباره این که چه تیمی‌هایی شانس قهرمانی در روسیه را دارند، گفت‌: مثل همیشه چند تیم در جام جهانی هستند که همواره و در هر دوره‌ای شانس قهرمانی دارند
مالدینی درباره این سوال که آیا روسیه می‌تواند در بازی افتتاحیه برابر عربستان به پیروزی برسد، گفت‌: بله. نظر من این است که میزبان به پیروزی خواهد رسید.

ایسنا: به نقل از اسپورت، تا آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تنها سه ماه دیگر باقی مانده است. پائولو مالدینی، ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا درباره این که چه تیمی‌هایی شانس قهرمانی در روسیه را دارند، گفت‌: مثل همیشه چند تیم در جام جهانی هستند که همواره و در هر دوره‌ای شانس قهرمانی دارند. من این بار انگلیس را هم به مدعیان قهرمانی اضافه می‌کنم و بر این باورم که این تیم هم با توجه به بازیکنانی که در اختیار دارد شانس قهرمانی دارد.

مالدینی درباره ناکامی ایتالیا در صعود به جام جهانی روسیه گفت‌: اشتباهات زیادی باعث شد ایتالیا به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه پیدا نکند. بسیاری فکر می‌کنند که تنها مسئول این ناکامی ونتورا است اما من چنین نظری ندارم. کسانی مسئولیت فوتبال ایتالیا را بر عهده داشتند که صعود به جام جهانی را اولویت خود قرار ندادند و این در نهایت تاوان بدی برای ما داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *