کوتینیو: اینیستا نابغه است، مسی الگو! + غلامی: جانم را هم برای کریمی می دهم – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

خبرگزاری فارس: فیلیپ کوتینیو در ماه ژانویه یعنی نقل و انتقالات زمستانی بعد از مدت‌ها هیاهو از لیورپول جذب بارسلونا شد
کوتینیو که با کانال ۸ برزیلی‌ها مصاحبه کرد، افزود:از این که در کنار او و لیونل مسی می‌توانم فوتبال بازی کنم، لذت می‌برم.این دو نفر برای من الگو هستند.

او اکنون از این که در جمع آبی و اناری حضور دارد، خرسند است. در مصاحبه‌ای ستاره برزیلی از آندرس اینیستا کلی تعریف کرد و اظهارداشت:از نظر من، اینیستا یک نابغه است.کسی است که هر بازیکنی در کنارش، می‌تواند فوتبال بهتری ارائه دهد.

ستاره جدید تیم اسپانیایی که تاکنون ۴ مسابقه برای بارسا انجام داده، در ازای ۱۶۰ میلیون یورو خریداری شد.

خبرگزاری فارس: فیلیپ کوتینیو در ماه ژانویه یعنی نقل و انتقالات زمستانی بعد از مدت‌ها هیاهو از لیورپول جذب بارسلونا شد.
——————-
ایسنا: محمد غلامی، مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت بعد از تمرین امروز (چهارشنبه) تیمش، بیان‌ کرد: به طور کلی شرایط خوبی داریم
او در مورد حاشیه‌های این چند روز پیرامون تیمش و علی کریمی، بیان‌ کرد: این مسائل تمرکز ما را بر هم نزده است و ما تمرینات‌مان را پیگیری می‌کنیم. کریمی به من لطف کرد و من را از گل‌گهر سیرجان به سپید رود آورد. امیدوارم بتوانم جواب محبت‌های او را در زمین بدهم. من با جان و دل برای او بازی می‌کنم.

غلامی همچنین گفت: من جانم را هم برای کریمی می‌دهم. هیچ کدام از ما او را تنها نخواهیم گذاشت و پشت کریمی هستیم. اکثر بزرگان فوتبال از او حمایت می‌کنند. هر ۱۰۰ سال یک علی کریمی در فوتبال پیدا می‌شود. فرقی ندارد طرف مقابل کریمی کیست. هر کسی که باشد باید با احترام با این اسطوره فوتبالمان رفتار کند.

ایسنا: محمد غلامی، مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت بعد از تمرین امروز (چهارشنبه) تیمش، بیان‌ کرد: به طور کلی شرایط خوبی داریم. با این که مقابل تیم استقلال و هوادارانش در یک بازی خارج از خانه قرار خواهیم گرفت، به فکر سه امتیاز بازی خواهیم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *