ناظم‌الشریعه: هدف ما موفقیت در جام‌جهانی است + آغاز احداث دیوار حائل در مرز لبنان و فلسطین – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

خبرگزاری تسنیم: سید محمد ناظم‌الشریعه پس از پیروزی 9 بر یک ملی‌پوشان فوتسال ایران مقابل تایلند در یک‌چهارم نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا و راه‌یابی به نیمه‌نهایی بازی‌ها اظهار داشت: چندین دلیل خوب برای پیروزی ما وجود داشت
وی با اشاره به اینکه کادر فنی تیم ملی، تایلند را به خوبی آنالیز کرده بود، گفت: ما همچنین عملکرد تایلند را در این مسابقات و تورنمنت‌های دیگر آنالیز کرده بودیم. تایلند یکی از بهترین تیم‌های آسیا است، یکی از رقبای ایران در 20 سال گذشته بوده و ما واقعاً به این تیم احترام می‌گذاریم. من دوباره این را می‌گویم، تیم ایران با قلب‌ خود بازی می‌کند.

خبرگزاری تسنیم: سید محمد ناظم‌الشریعه پس از پیروزی 9 بر یک ملی‌پوشان فوتسال ایران مقابل تایلند در یک‌چهارم نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا و راه‌یابی به نیمه‌نهایی بازی‌ها اظهار داشت: چندین دلیل خوب برای پیروزی ما وجود داشت. ما قبل از این بازی با بازیکنان ملاقات داشتیم، چون از عملکرد آنها مقابل عراق رضایت نداشتیم و به آنها گفتیم باید تمرکز بیشتری داشته باشند.

سرمربی تیم ملی فوتسال با بیان اینکه تیم ملی یک رویکرد واحد دارد، گفت: این رویکرد از جام جهانی 2016 کلمبیا آغاز شد. ما کار خود را با چند بازیکن جدید آغاز کردیم و هدف ما، مسابقات جام جهانی 2020 است. ما فقط نماینده‌ ایران در این رقابت‌ها (جام جهانی) نخواهیم بود، بلکه نماینده آسیا در این بازی‌ها محسوب می‌شویم. هر چقدر بتوانیم پیشرفت خود را بیشتر می‌کنیم و تلاش می‌کنیم به این مهم برسیم.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از النشره، رژیم صهیونیستی احداث دیوار حائل در جنوب خط آبی در مرزهای لبنان و فلسطین اشغالی را آغاز کرد
این اقدام رژیم صهیونیستی در حالی صورت می گیرد که مقامات لبنان به طور رسمی نسبت به ساخت این دیوار اعتراض کرده و آن را نقض حاکمیت خود اعلام کرده اند.

تکمیل این دیوار چند سال به طول خواهد انجامید و ارتفاع آن ۱۰ متر و در برخی مناطق به ویژه مناطق نزدیک به شهرک های اسرائیلی به بیش از ۱۰ متر می رسد.

در همین حال «اندریا تیننتی» سخنگوی نیروهای حافظ صلح سازمان ملل (یونیفل) که در لبنان مستقر است اعلام کرد: ما با دو طرف اسرائیلی و لبنانی در دو سوری مرز در تماس هستیم و بر حل این موضوع و جلوگیری از هر گونه تنشی اصرار می ورزیم.

رژیم صهیونیستی ادعا می کند که هدف از احداث این دیوار مقابله با گردان «رضون» حزب الله است، گردانی که به گفته مقامات تل آویو، شامل دهها مبارز آموزش دیده برای نفوذ به فلسطین اشغالی و شهرک های صهیونیستی است.

خبرگزاری مهر: به نقل از النشره، رژیم صهیونیستی احداث دیوار حائل در جنوب خط آبی در مرزهای لبنان و فلسطین اشغالی را آغاز کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *