شاگردان جلالی بالاخره پیروز شدند + ترامپ، بودجه ۴۰۰ میلیارد دلاری آمریکا را امضا کرد – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

ایسنا: در ادامه هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال پیکان از ساعت ١۵ در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم سیاه‌جامگان مشهد بود که این دیدار در نهایت با برتری دو بر یک به سود شاگردان مجید جلالی به پایان رسید
این نخستین پیروزی تیم پیکان پس از ١٠ بازی بدون برد بود.

ایسنا: در ادامه هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال پیکان از ساعت ١۵ در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تیم سیاه‌جامگان مشهد بود که این دیدار در نهایت با برتری دو بر یک به سود شاگردان مجید جلالی به پایان رسید.

برای پیکان ابتدا صادق بارانی در دقیقه ٣٩ از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و در ادامه کنت انک در دقیقه ۵١ گل دوم آبی پوشان پیکان را به ثمر رساند. حمیدرضا علی عسگری در ادامه بازی در دقیقه ٧۴ برای سیاه‌جامگان گلزنی کرد تا اختلاف به حداقل برسد.

این دیدار در حضور حدود ١٠٠ تماشاگر برگزار شد.

کنت انک در دقیقه ۶٧ به علت خطای خشن روی بازیکن حریف از زمین مسابقه اخراج شد.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از آسوشیتدپرس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا عصر امروز جمعه بودجه ۴۰۰ میلیارد دلاری این کشور را امضا کرد
ظهر امروز به وقت تهران کنگره آمریکا هر چند دیر اما بودجه دولت را تصویب کرد تا به تعطیلی دولت پایان دهد.

بدین ترتیب دولت آمریکا بطور رسمی بعد از تعطیلی حدودا ۵ ساعته آغاز به کار کرد.

این طرح پیشتر در مجلس سنا با تاخیر در تصویب مواجه شده بود که همین مسئله تعطیلی مختصر (حدود ۵ ساعت) دولت آمریکا را درپی داشت.

خبرگزاری مهر: به نقل از آسوشیتدپرس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا عصر امروز جمعه بودجه ۴۰۰ میلیارد دلاری این کشور را امضا کرد.
این طرح که به طور موقت منابع مالی فدرال آمریکا را تا ۲۳ مارس امسال تامین کرده و شامل بودجه‌ای ۲ ساله برای دولت نیز می‌باشد، با ۲۳۴ رای موافق و ۱۸۳ رای مخالف در مجلس نمایندگان تصویب شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *