برزای: با جام حذفی، بدهی به هواداران كم می‌شود – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

وبسایت روزنامه گل: بهنام برزای مهاجم استقلال این روزها در بهترین شرایط آمادگی بدنی قرار دارد. او در بازگشتش به استقلال توانسته نقش مهمی در موفقیت‌های این تیم ایفا کند
ذوب‌آهن همیشه تیم خوبی بوده؛ به خصوص حالا که در زمین خودش بازی می‌کند و به دنبال کسب سه امتیاز است. آنها در نیم‌فصل دوم با جذب نفرات خوب توانستند در جایگاه خوبی قرار بگیرند اما ما هم به دنبال تکرار روند موفقیت‌های چند بازی اخیر خود هستیم و باید سه امتیاز را کسب کنیم.

تمام تلاش ما همین است. باید این اتفاق بیفتد چون برای رسیدن به این مرحله خیلی سختی کشیدیم؛ حیف است تا این مرحله بیایی و نتوانی عنوان قهرمانی را کسب کنی. رسیدن به این عنوان می‌تواند کمی بدهی ما به هواداران را کمتر کند.

درخصوص پیروزی مقابل نفت آبادان صحبت کن.

این هفته یک بازی سخت در اصفهان دارید.

خدا را شکر در این مدتی که در استقلال نبودم از نظر آمادگی تمرینات خود را پیگیری کرد و بازگشتم نیز در بهترین زمان ممکن بود. از اعتماد کادر فنی تشکر می‌کنم. شفر اطمینان کاملی به من کرد و باید تلاش کنم که نظر مساعد او را همچنان جلب کنم.

فکر می‌کردید که در آبادان به پیروزی برسید؟

وقتی این موضوع را شنیدم خیلی ناراحت شدم. مهدی فوتبالیست باتکنیک و بااخلاقی است. همه بچه‌ها او را دوست دارند. ما در بازی با نفت تلاش کردیم که پیروز شویم تا در فینال مهدی کنار ما باشد. امیدوارم هرچه زودتر مهدی سلامتی خودش را به دست آورد و دوباره با آن حرکات تکنیکی‌اش در زمین، هواداران را به وجد بیاورد.

برای ما فرقی نمی‌کند که کدام تیم در فینال باشد چون پیش‌بینی‌ام این است که هر تیمی که تا این مرحله رسیده قطعا تیم خوبی بوده است. مهم کسب عنوان قهرمانی است.

فوتبال همین است. نتایجش قابل پیش‌بینی نیست. ما زمانی که دو گل پیش افتادیم، می‌دانستیم که این نتیجه بدترین نتیجه ممکن در فوتبال است. خدا را شکر در همان 90 دقیقه پیروز شدیم و به فینال جام‌حذفی رسیدیم.

فکر می‌کنید بتوانید قهرمانی جام حذفی را به دست بیاورید؟

وبسایت روزنامه گل: بهنام برزای مهاجم استقلال این روزها در بهترین شرایط آمادگی بدنی قرار دارد. او در بازگشتش به استقلال توانسته نقش مهمی در موفقیت‌های این تیم ایفا کند. با برزای درمورد رسیدن این تیم به فینال جام حذفی، آمادگی بدنی خودش، دیدار مقابل ذوب‌آهن و اتفاق پیش‌آمده برای قائدی همکلام شدیم.

در ابتدا پیش افتادید اما به سختی پیروز شدید.

خدا را شکر در ابتدا توانستیم دل هواداران را شاد کنیم. از قبل هم می‌دانستیم که تیم صنعت تیم بسیار خوبی است. یک هفته بود که نقاط ضعف این تیم را آنالیز کرده بودیم و توانستیم از همین نقاط ضعف بهترین استفاده را ببریم. این برد را به مهدی قائدی تقدیم می‌کنیم که جایش پیش ما خالی بود. امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خودش را به دست آورد.

چه صحبتی درخصوص اتفاقی که برای قائدی افتاد داری؟

این روزها در شرایط خیلی خوبی هستی.

بازی سختی بود. تیم نفت در شهر خودش کمتر امتیاز از دست می‌دهد. ما می‌دانستیم بازی سختی مقابل این تیم داریم و باید برنده می‌شدیم و به فینال می‌رسیدیم.

دوست دارید در فینال با کدام تیم بازی کنید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *