امری: اینگونه مشکل نیمار و کاوانی را حل کردم + تذکر دایی به قلعه‌نویی و اخراج سرمربی ذوب‌آهن – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

ورزش سه: با آمدن نیمار به پی اس جی، ادیسون کاوانی دیگر پشت ضربات پنالتی نمی ایستد.

البته در شروع کار شرایط کمی یچیده شد چرا که کاوانی موافق پنالتی زدن نیمار نبود و در بازی با لیون بر سر همین موضوع دو بازیکن با هم درگیری لفظی نیز پیدا کردند
اونای امری در مصاحبه اختصاصی با مارکا در مورد چگونگی حل این معضل پاسخ جالبی داد:« در لورکا بازی می کردم و در آن مقطع، آیتور هوگون هم تیمی من بود. بازیکنی که در دسته دوم اسپانیا یک ستاره محسوب می شد و پنالتی ها را نیز خودش می زد. زمان گذشت و من مربی لورکا شدم و هوگون بازیکن من.

در آن مقطع باید تصمیم دشواری می گرفتم. هوگون دوست من بود ولی دیگر کارایی گذشته را نداشت و تصمیم گرفتم که پنالتی ها را بازیکن دیگری بزند. او به شدت از دست من عصبانی شد ولی تصمیم من تغییر نکرد.

البته در شروع کار شرایط کمی یچیده شد چرا که کاوانی موافق پنالتی زدن نیمار نبود و در بازی با لیون بر سر همین موضوع دو بازیکن با هم درگیری لفظی نیز پیدا کردند. کمی بعد اعلام شد که نیمار مسئول اول زدن پنالتی هاست هرچند که در برخی بازی ها فوق ستاره برزیلی پنالتی را به کاوانی واگذار کرده است.

 امری: اینگونه مشکل نیمار و کاوانی را حل کردم

از آن موقع همیشه مصلحت تیمی و تصمیم شخصی خودم که روی آن اعتقاد راسخ داشتم را به هر چیز دیگری ترجیح داده ام. اوایل آمدن نیمار تصمیم بر این شده بود که این دو، خودشان در مورد اینکه چه کسی پنالتی بزند تصمیم گیری کنند و همه دیدید که در یک بازی بین شان اختلاف پیش آمد. سپس خودم وارد عمل شدم و تصمیمی گرفتم که همه مجبور به پذیرشش شدند(اینکه نیمار پنالتی ها را بزند.)

ورزش سه: با آمدن نیمار به پی اس جی، ادیسون کاوانی دیگر پشت ضربات پنالتی نمی ایستد.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: بازی تیم‌های سایپا و ذوب‌آهن که از ساعت 16 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه دستگردی آغاز شده است در نیمه دوم با حواشی زیادی همراه بود و مهمترین اتفاق آن اخراج امیر قلعه‌نویی بود

 خبرگزاری تسنیم: بازی تیم‌های سایپا و ذوب‌آهن که از ساعت 16 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه دستگردی آغاز شده است در نیمه دوم با حواشی زیادی همراه بود و مهمترین اتفاق آن اخراج امیر قلعه‌نویی بود.

* در دقیقه 55 قلعه‌نویی به‌خاطر بی‌دقتی رحمانی در زدن ضربه بر سر او فریاد کشید.

* امیر قلعه‌نویی به‌خاطر اعتراض شدید به داور مسابقه در دقیقه 62 از کنار زمین اخراج شد تا حواشی این بازی به اوج خود برسد.

* علی دایی در اکثر دقایق بازی به اشکان خورشیدی، داور این مسابقه اعتراض می‌کرد‌.

* در صحنه پنالتی تیم سایپا در نیمه اول امیر قلعه‌نویی به‌شدت به داور چهارم این مسابقه اعتراض کرد که اعتراض او با واکنش علی دایی همراه شد. دایی حتی با قلعه‌نویی درگیری لفظی پیدا کرد تا جایی که از او خواست آرام‌تر اعتراض کند.

* قلعه‌نویی در شروع نیمه دوم دست به تغییر زد و قاسم حدادی‌فر و بختیار رحمانی را به‌ترتیب به‌جای اکبر ایمانی و مهدی رجب‌زاده وارد بازی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *