آیا کی‌روش از فدراسیون فوتبال باج می‌گیرد؟ – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

باشگاه خبرنگاران جوان: کارلوس کی روش در روزهای اخیر و احتمالا پایانی قرارداد خود با فوتبال ایران ضمن گردش دور دنیا و رسیدگی به امور شخصی سمت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را هم یدک می‌کشد
این موضوع کمی عجیب به نظر می‌رسد و در هیچ جای دنیا سرمربی اینچنینی یافت نمی‌شود مگر در ایران و فدراسیون فوتبال ما که رفتارش در قبال کی روش طبیعی نیست.

قهر و نازهای کی روش در سال‌های اخیر در کنار نتایج خوبش کمرنگ شد، اما این روز‌ها کی روش بیشتر از فوتبال دلش با اسکناس‌های درشت است و این یعنی در جام جهانی روسیه انتظار معجزه نداشته باشیم.

دیر است، اما دور نیست که گند ماجرا دربیاید که فدراسیون فوتبال چرا به کی روش باج می‌دهد.

باشگاه خبرنگاران جوان: کارلوس کی روش در روزهای اخیر و احتمالا پایانی قرارداد خود با فوتبال ایران ضمن گردش دور دنیا و رسیدگی به امور شخصی سمت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را هم یدک می‌کشد.
کی روش احتمالا چیزهایی می‌داند که ما نباید بدانیم و فدراسیون فوتبال دوست ندارد این مرد بی اعصاب پرتغالی دهان باز کند.

به هر حال بهانه برای کی روش در مورد ناکامی احتمالی زیاد است.

از قدیم گفته اند ماه پشت ابر نمی‌ماند، فقط امیدواریم وقتی از پشت ابر در آمد هلال باشد، نه قرص کامل. چرا که در آن صورت تاج و دوستان باید با فوتبال خداحافظی کنند. 

کی روش ما را شناخته است و دندان‌های ما را هم شمرده وگرنه به این سادگی از برندهای لباس ورزشی گرفته تا بانک و بیلبوردهای تبلیغاتی و .. استفاده نمی‌کرد، اما باید خیلی ساده لوح بود که باور کنیم تاج و فدراسیون فوتبال دستشان زیر سنگ کی روش نیست؟

فعالیت‌های اقتصادی کی روش در آخرین سال حضورش در ایران نشان می‌دهد که احتمال تمدید هم وجود دارد و در آمد کی روش از تیم ملی فوتبال به عنوان یکی از گرانترین مربیان حاضر در جام جهانی او را راضی نکرده است و درآمدهای جانبی مانع از تمرکز لازم او برای تیم ملی فوتبال ایران شده است.

فدراسیون فوتبال با وجود انتقادهای فراوان در مورد رفتارهای کی روش در چند سال اخیر هنوز واکنش جدی در مورد او انجام نداده است و اصلا جرأت اظهار نظر در اینباره را نیز ندارد.

مثلا نبود امکانات تمرینی و همکاری نکردن باشگاه‌های داخلی.

کی روش اگر از تیم ایران جدا شود و در تیم دیگری برود که با وجود نتایج قابل قبول در طول مربیگیری اش در ایران سود مالی هنگفتی را نصیبش می‌کند و اگر بخواهد بازنشسته هم شود برایش مهم نیست که در سال پایانی آنهم با تیم ایران نتایج قابل قبولی بگیرد یا خیر؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *