آرسنال حرفه‌ای‌تر از بارسلونا تمرین می‌کند! + قلعه‌نویی مقابل دایی ۴ تایی شد – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

ورزش سه: هکتور بیرین، محصول آکادمی فوتبال بارسلونا که از نوجوانی به آرسنال پیوسته، در مورد تفاوت سطح تمرینات این دو تیم صحبت کرد
 ستاره اسپانیایی آرسنال معتقد است که تمرینات این تیم حرفه‌ای‌تر از تمرینات بارسلونا است. هکتور بیرین، یکی از خریدهای آرسنال در این چند سال اخیر بوده که از بارسلونا به این تیم پیوسته است. او اکنون در آرسنال به بازیکنی بزرگ تبدیل شده است.

آرسنال حرفه‌ای‌تر از بارسلونا تمرین می‌کند!

بر این باورم که تمرینات آرسنال حرفه‌ای‌تر و مدرن‌تر از بارسلونا است. در بارسلونا تنها با توپ کار می‌کردیم اما در این جا تمرینات بسیار متنوع است.»

این بازیکن اسپانیایی از تفاوت اصلی آرسنال با بارسلونا صحبت کرد و گفت‌:« تفاوت بین آرسنال و بارسلونا مثل شب و روز است. من از سن هشت سالگی تا ۱۶ سالگی در بارسلونا بودم. از این که در آرسنال باز می‌کنم  بسیار خوشحال هستم و دوست دارم به حضور خود ادامه‌ دهم.

ورزش سه: هکتور بیرین، محصول آکادمی فوتبال بارسلونا که از نوجوانی به آرسنال پیوسته، در مورد تفاوت سطح تمرینات این دو تیم صحبت کرد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: در ادامه دیدارهای هفته بیست‌وسوم لیگ برتر تیم‌های سایپای تهران و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت 16 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه پاس قوامین تهران به مصاف هم رفتند که  این دیدار با نتیجه 4 بر 2  به سود سایپا به پایان رسید
کی‌روش استنلی ابتدا در دقیقه 10 برای ذوب‌آهن و مهدی ترابی در دقیقه 16 از روی نقطه پنالتی و محمد دانشگر در دقیقه 38، علی قلی‌زاده در دقیقه 73 و رضا جعفری در دقیقه 84 برای تیم میزبان موفق به گلزنی شدند. البته تیم ذوب‌آهن در دقایق تلف‌شده بازی توسط قاسم حدادی‌فر یکی از گل‌های خورده را جبران کرد و اختلاف را به دو گل رساند.

سایپا با این برد به مانند ذوب‌آهن 38 امتیازی شد، اما چون تفاضل تیم اصفهانی بهتر است این تیم در رده دوم جدول ماند تا منتظر نتیجه بازی فردای استقلال خوزستان و فولاد خوزستان 37 امتیازی باشد.

خبرگزاری تسنیم: در ادامه دیدارهای هفته بیست‌وسوم لیگ برتر تیم‌های سایپای تهران و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت 16 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه پاس قوامین تهران به مصاف هم رفتند که  این دیدار با نتیجه 4 بر 2  به سود سایپا به پایان رسید.

امیر قلعه‌نویی در دقیقه 62 این بازی به خاطر اعتراض‌های مکرر به داور مسابقه از روی نیمکت تیمش اخراج شد. همچنین جلال امیدیان، مربی ذوب‌آهن هم در اواخر بازی به خاطر اعتراض‌ به داور اخراج شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *