گزارش تمرین صبح پرسپولیس + 6 میلیارد از بدهی های ذوب آهن پرداخت شد – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ایوانکوویچ که بامداد  امروز وارد تهران شده بود، از تمرین صبح امروز دوشنبه هدایت بازیکنانش را بر عهده گرفت
*بازیکنان در شروع تمرین در سه مرحله به گرم کردن و آماده ساختن بدن‌ها پرداختند و در بخش بعد، چوک بازیکنان را در اختیار گرفت تا تمرینات تکنیکی و اصلاحی در دستور کار باشد. کریم باقری هم در این بخش همراه بازیکنان پا به توپ شد.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ایوانکوویچ که بامداد  امروز وارد تهران شده بود، از تمرین صبح امروز دوشنبه هدایت بازیکنانش را بر عهده گرفت.
*این تمرین از ساعت 10 صبح با صحبت‌های سرمربی و تاکید او روی برنامه سنگین و سختی که پیش روی بازیکنان وجود دارد، آغاز شد.

*کمال کامیابی‌نیا هم که در تمرینات تیم ملی حاضر بود ولی به اردوی اتریش اعزام نشد، از امروز به تمرینات سرخپوشان پیوست.

*قرمزپوشان بعد از تمرینات چوک، توسط ایوانکوویچ به دو ستون تقسیم شدند و پرش‌های سه گام انجام دادند. ارتفاع و طول پرش در این مرحله مورد توجه کادر فنی بود. پس از این بخش، موانع چیده شد و باز تمرینات جهشی به حالات مختلف در دستور کار بود.

*امروز علاوه بر فرشاد احمدزاده که زیر نظر فیزیوتراپیست تیم تمرین انفرادی داشت، حسین ماهینی هم به دویدن دور زمین پرداخت.

*همچنین محمد امین اسدی که برای مدتی در تمرینات بزرگسالان نبود با توجه به درخشش دوباره در رقابت‌های امید تهران به تمرینات بازگشت و دیگر نفرات امید حاضر در تمرینات اضافه شده است.

بازیکنان پس از این مرحله، زمین تمرین را برای ادامه برنامه تمرینات خود در سالن بدنسازی ترک کردند.

——————-
خبرگزاری فارس: به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن، با اعلام مدیریت مالی و حسابداری باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، تاکنون و درطول 4 سال گذشته رقمی نزدیک به 6 میلیارد تومان ازمطالبات و بدهی های تیم فوتبال باشگاه به 26 نفر از افراد حقیقی شامل مربیان داخلی و خارجی، سرپرستان و بازیکنان داخلی و خارجی پرداخت شده است
این درحالی است که در مدت ذکر شده، مبلغ 3 میلیارد تومان از بدهی ها و مطالبات معوقه تیم ها و رشته های دیگر باشگاه ذوب آهن نیز پرداخت گردیده است.

شایان ذکر است؛ دراین سند رسمی امور مالی باشگاه ذوب آهن، جمع مبلغ بدهی به دو بازیکن خارجی سال های قبل تیم فوتبال ذوب آهن یعنی “آکو استویچکو” و “ایگور کاسترو” مبلغی حدود دو میلیارد و هفتصد میلیون تومان می باشد که با حکم رسمی دادگاه عالی فیفا، باشگاه ذوب آهن ملزم به پرداخت آن شده بود.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن، با اعلام مدیریت مالی و حسابداری باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، تاکنون و درطول 4 سال گذشته رقمی نزدیک به 6 میلیارد تومان ازمطالبات و بدهی های تیم فوتبال باشگاه به 26 نفر از افراد حقیقی شامل مربیان داخلی و خارجی، سرپرستان و بازیکنان داخلی و خارجی پرداخت شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *