تیم امنیتی زنانه برای محافظت از ملانیا و ایوانکا! – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

 باشگاه خبرنگاران: به گزارش دیلی میل؛ در مدت حضور «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، و خانواده اش در توکیو، یک تیم کاملا زنانه از نیرو‌های آموزش دیده پلیس توکیو مسئولیت حفاظت از «ملانیا» و «ایوانکا ترامپ» را بر عهده خواهند داشت

 باشگاه خبرنگاران: به گزارش دیلی میل؛ در مدت حضور «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، و خانواده اش در توکیو، یک تیم کاملا زنانه از نیرو‌های آموزش دیده پلیس توکیو مسئولیت حفاظت از «ملانیا» و «ایوانکا ترامپ» را بر عهده خواهند داشت.
در مدت حضور دونالد ترامپ در ژاپن، ۱۰ هزار نیروی پلیس (اعم از زن و مرد) مسئولیت حفاظت از امنیت وی را برعهده خواهند داشت. ترامپ پس از ژاپن و در ادامه تور آسیایی خود راهی کره جنوبی، چین، ویتنام و فیلیپین می‌شود.

پلیس توکیو پیش بینی کرده است تعداد زیادی از بانوان ژاپنی برای ملاقات با ملانیا و ایوانکا به محل اقامت آن‌ها عزیمت کنند و به همین دلیل برنامه‌های ویژه‌ای برای رفع مزاحمت‌های احتمالی، تدارک دیده است.

این نیرو‌های ویژه از افسران زن تشکیل شده و لباس رسمی مشکی بر تن دارند. قرار است تیم امنیتی ملانیا و ایوانکا، از آن‌ها در برابر ابراز علاقه احتمالی از سوی دیگر زنان حفاظت کنند! به عنوان مثال اگر کسی قصد نزدیک شدن به همسر و دختر رئیس جمهور آمریکا را داشت تا به آن‌ها دسته گل و یا هدیه‌ای اعطا کند، این نیرو‌های ویژه باید مانع از انجام چنین کاری شوند.

گروه نیرو‌های ویژه پلیس بانوان در ژاپن برای تامین امنیت در زمان بازی‌های المپیک سال ۲۰۲۰ تشکیل شد و اکنون فرصت مناسبی است تا قابلیت‌های آن‌ها برای محافظت از خانواده دونالد ترامپ به محک گذاشته شود.

تیم امنیتی زنانه برای محافظت از ملانیا و ایوانکا!

ایوانکا ترامپ روز پنجشنبه وارد توکیو شد و مورد استقبال «شینزو آبه»، نخست وزیر ژاپن، قرار گرفت. آبه با گرفتن یک جشن تولد به سبک ژاپنی‌ها برای دختر و مشاور ترامپ، او را غافلگیر کرد. دونالد و ملانیا ترامپ نیز امروز وارد توکیو شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *