تصادف خودروی زائران اربعین + دستگیری عاملان آدم ربایی در نیکشهر – دل بلاگ :: وبلاگ فارسی

خبرگزاری ایسنا: معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برخورد یک دستگاه ون حامل زائران مراسم اربعین با یک دستگاه خودروی سواری و مصدومیت شش تن خبر داد
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، شاهین فتحی درباره برخورد یک دستگاه ون حامل زائران مراسم اربعین با یک دستگاه خودروی سواری، اظهارکرد: ساعت ۱۳ و ۳۳ دقیقه امروز(۱۳ آبان ماه) برخورد یک دستگاه ون حامل زائران مراسم اربعین با یک دستگاه خودروی سواری به جمعیت هلال احمر اعلام شد.

خبرگزاری ایسنا: معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برخورد یک دستگاه ون حامل زائران مراسم اربعین با یک دستگاه خودروی سواری و مصدومیت شش تن خبر داد.
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در این حادثه شش زائر مصدوم شدند که تمامی مصدومان به وسیله عوامل امدادی هلال احمر به بیمارستان حضرت امام حسین(ع) مهران منتقل شدند.

——————-
خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان “نیکشهر” از شناسایی و دستگیری عاملان آدم ربایی در عملیات غافلگیرانه پلیس این شهرستان خبر داد
خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان “نیکشهر” از شناسایی و دستگیری عاملان آدم ربایی در عملیات غافلگیرانه پلیس این شهرستان خبر داد.
سرهنگ”غلامرضا بزی” با اعلام این خبر افزود: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن کودکی 10 ساله، تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی شهرستان برای شناسایی متهمان و آزادی گروگان تشکیل و بلافاصله تحقیقات خودرا آغاز کردند.

وی افزود: کارآگاهان در تعاقب پایش‌های اطلاعاتی و انجام اقدامات پلیسی گسترده موفق شدند هویت و مخفیگاه عاملان آدم ربایی را شناسایی و با هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه، دو نفر از آدم ربایان را در مخفیگاهشان دستگیر و کودک ربوده شده را آزاد کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر در پایان با اشاره به علت آدم ربایی، اختلافات مالی را انگیزه این اقدام اعلام و خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *